Vieta, kur gribas atgriezties vēl un vēl...

Meža pasaka
Meža pasaka – divu stāvu mājiņa, ko ieskauj dabas burvība un Cirmas ezera krasta romantiskā gaisotne.
Mājiņas #1; 2; 4
Vienistabas, labiekārtotas mājas. Šajās mājās ir pieejams: mini virtuve, ledusskapis, plīts, elektriskā tējkanna, trauki, duša...
Mājiņas #3; 5; 6; 7
Mēs esam izveidojuši mājiņas, kurām piemīt savs vienotais, bet tomēr individuālais stils, kas ...
Bungalo
Ja Jums ir nepieciešama vieta atpūtai pēc gara brauciena vai laiks, ko pavadīt, aizejot no pilsētas burzmas...
Mājas #8
Šīs mājiņas interjers ir radīts tā, lai kopības sajūta, kas rodas Jūsu atpūtas laikā, netiktu zaudēta ne uz mirkli...
Mājas #9
Divistabu labiekārtota māja. Mājā ir wc, duša, virtuve (mikroviļņu krāsns, elektriskā tējkanna...
Предыдущая
Следующая

Meža pasaka

Bieži vien mums gadās brīži, kad vēlamies savus brīvos atpūtas brīžus pavadīt ar sev mīļiem cilvēkiem atstatus no visām ikdienas raizēm un rutīnas. Atpūtas komplekss “Dzerkaļi” sniedz šādu atpūtas iespēju saviem viesiem. Viesu skaits – max. 6.

 Meža pasaka – divu stāvu mājiņa, ko ieskauj dabas burvība un Cirmas ezera krasta romantiskā gaisotne. Mājiņas priekšrocība ir tāda, ka tās atrašanās vieta ir atstatām no pārējām viesu nama teritorijā esošajām mājiņām, ļaujot viesiem izjust papildus privātuma devu savas atpūtas laikā.

Mājiņas ērtības iekļauj tādas opcijas, kā vannasistaba ar tualeti un dušu, labiekārtota virtuve ar nepieciešamo iekārtu ēdiena pagatavošanai vai uzsildīšanai, ledusskapis ar saldētavu, tējkanna, TV, WI-FI, cenā tiek iekļauti arī dvieļi un gultasveļa. Mājiņas ārpusē ir grills ar galdu un soliem, kā arī terase, kur Jūs spēsiet ieturēt vasarīgu maltīti, baudot skatu uz ezeru.

Mājas #1; 2; 4

Vienistabas, labiekārtotas mājas. Šajās mājās ir pieejams: mini virtuve, ledusskapis, plīts, elektriskā tējkanna, trauki, duša, wc, mīkstās mēbeles, TV, WIFI. Viesi tiek nodrošināti ar dvieļiem un gultas veļu, ir vieta piknikam.

Ietilpība līdz 4 cilvēkiem. Gultas vietas:

1* divvietīgā guļamā gulta

1* izvelkamais dīvāns vai 3* vienvietīgas gultas

Mājas #10; 11; 12; 14 *Bungalo*

Vienistabas, labiekārtotas mājas.Mājās ir pieejami: wc, duša, elektriskā tējkanna. Viesiem tiek nodrošināti: dvieļi un gultas veļa, ir vieta piknikam).

Ietilpība līdz 3 cilvēkiem.

Gultas vietas: 3* vienvietīgas gultas

Mājas #3; 5; 6; 7

 

Mēs esam izveidojuši mājiņas, kurām piemīt savs vienotais, bet tomēr individuālais stils, kas mūsu klientiem liek justies īpašiem visas atpūtas garumā. Izvēloties luksuss tipa mājiņu, Jūs spēsiet izjust interjera nianšu spēli, radot sajūtu kā mājās.. Viesu skaits – max. 8.

Mājiņas ērtības iekļauj tādas opcijas, kā labiekārtota vannasistaba ar tualeti un dušu, virtuve ar nepieciešamo aprīkojumu ēdiena pagatavošanai vai uzsildīšanai, ledusskapis ar saldētavu, pusdienu galds, tējkanna, istabas apsildes iespējas, TV, WI-FI, cenā tiek iekļauti arī dvieļi un gultasveļa. Blakus katrai mājiņai ir nodrošināta iespēja ieturēt pikniku vai maltīti pie galda ar soliem, kā arī izmantot grillu, baudot brīnumaino dabas atmosfēru un svaigo gaisu.

Mājas #8

 

Šīs mājiņas interjers ir radīts tā, lai kopības sajūta, kas rodas Jūsu atpūtas laikā, netiktu zaudēta ne uz mirkli. Saviem klientiem mēs sniedzam iespēju baudīt labiekārtotu saunu, kas viennozīmīgi radīs patīkamas sajūtas gan Jūsu ķermenim, gan prātam.. Viesu skaits – max.6.

Mājiņas ērtības iekļauj tādas opcijas, kā labiekārtota vannasistaba ar tualeti un dušu, ledusskapis ar saldētavu, pusdienu galds, tējkanna, virtuve ar visu nepieciešamo aprīkojumu ēdiena pagatavošanai vai sasildīšanai, TV, WI-FI, cenā tiek iekļauti arī dvieļi un gultasveļa. Blakus katrai mājiņai ir nodrošināta iespēja ieturēt pikniku vai maltīti pie galda ar soliem, kā arī izmantot grillu.

Mājas #9

Divistabu labiekārtota māja.

Mājā ir wc, duša, virtuve (mikroviļņu krāsns, elektriskā tējkanna, elektriskā plīts, ledusskapis, trauki), televīzija, internets. Viesiem tiek nodrošināti: dvieļi un gultas veļa, ir vieta piknikam). Ietilpība līdz 6 cilvēkiem.

Gultas vietas:

1*divvietīgā guļamā gulta

2*izvelkamie dīvāni